Oferiţi persoanei iubite un răsfăţ cadou, la Iowemed Alderma
Sursa de Sănătate logo
Pentru ea

1659 vizite

11-02-2016

0 comentarii

Oferiţi persoanei iubite un răsfăţ cadou, la Iowemed Alderma

Sărbătoarea îndrăgostiţilor capătă tot mai multă popularitate, astfel încât este aproape imposibil să o lăsaţi să treacă fără să-i oferiţi sufletului pereche o atenţie specială în această perioadă. Nu este mereu uşor să alegeţi un cadou pe placul persoanei iubite, mai ales că trebuie să faceţi acest lucru din timp.
Centrul de dermato-estetică Iowemed Alderma vă propune să vă surprindeţi iubita sau iubitul cu un cadou ce include servicii de îngrijire, înfrumuseţare şi relaxare. Puteţi face acest lucru achiziţionând unul dintre voucherele cadou Iowemed Alderma. Destinatarul sau destinatara lor poate să aleagă ce servicii îşi doreşte, în limita valorii voucher-ului, putând beneficia, gratuit, de un consult personalizat pentru o identificare mai bună a terapiei care i se potriveşte.
De asemenea, puteţi alege pachetele pentru El şi Ea, „Romeo şi Julieta”. Pentru mai multe detalii, vă puteţi prezenta la sediul Centrului Iowemed Alderma din Bulevardul I.C. Brătianu nr. 2-4, Constanţa.

Taguri articol: pentru ea relaxare ten terapie alderma

Comentează aici

Articole recomandate

Cum scăpăm de durerea în gât Cum scăpăm de durerea în gât

662006 vizite | 57223 comentarii

Mătasea de porumb poate reduce glicemia și tensiunea arterială Mătasea de porumb poate reduce glicemia și tensiunea arterială

123012 vizite | 22935 comentarii

SARCINA PE SĂPTĂMÂNI - totul despre evoluţia copilului şi a gravidei SARCINA PE SĂPTĂMÂNI - totul despre evoluţia copilului şi a gravidei

529118 vizite | 2619 comentarii

Top 5 articole

Care sunt condiţiile pentru a deveni coasigurat la sănătate? Care sunt condiţiile pentru a deveni coasigurat la sănătate?

1432915 vizite

Noul sindrom care face ravagii printre copii. "Se manifestă foarte des la copiii cu vârste între 1 şi 12 ani" Noul sindrom care face ravagii printre copii. "Se manifestă foarte des la copiii cu vârste între 1 şi 12 ani"

1003011 vizite

Căpşunile, o adevărată porţie de sănătate Căpşunile, o adevărată porţie de sănătate

671756 vizite

Cum scăpăm de durerea în gât Cum scăpăm de durerea în gât

662006 vizite

HYDRA Deluxe SPA - tratamentul must-have al verii 2016 HYDRA Deluxe SPA - tratamentul must-have al verii 2016

579708 vizite

înapoi sus Vezi varianta de desktop
Sfatul medicului, boli şi afecţiuni, terapii alternative, dietă şi nutriţie - Revista de sănătate Cuget Liber. Pentru o viaţă sănătoasă.